Harmony Of The Seas ’de Bulunan 9 Ücretsiz Aktivite

Royal Caribbean‘ın 2016 yılında suya inen, yeni gemisi Harmony Of The Seas ’e rezervasyon yaptırdığınızda gemideki bir çok aktiviteden de ücretsiz olarak yararlanma hakkına sahip oluyorsunuz. Tabii ki gemide bir çok extra ücret ödeyerek faydalanabileceğiniz, isteğe bağlı katılımı olan restoran, oyun ve aktivite mevcut fakat oda hesabınızın çok şişmesini istemiyorsanız aşağıdaki aktivitelere katılım gösterebilirsiniz.

Grease

Broadway şovları çok pahalı biletlere sahip olması ve yüksek kostüm maliyetleri ile ünlüdür. Harmony Of The Seas’de ödediğiniz kabin ücretine dahil olarak bu muhteşem şovları izleyebilirsiniz. “Summer Nights,” “Greased Lightnin’,” “Look at Me, I’m Sandra Dee,” “Born to Hand-Jive,” “Beauty School Dropout” sahnelenen şovlardan bazıları.

Çocuk Programları

Royal Caribbean gemilerinde bulunan “Adventure Ocean” çocuk programı yıllardır bir çok platformda çok sayıda ödül aldı. Farklı yaş kategorilerinde çocukların uzman gözetmenler eşliğinde keyifli aktivitelere katıldığı, eğitici oyunlar oynadığı çocuk kulübü ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz olanaklardan biridir. Özellikle çocuklu aileler için gemi turunun çok daha verimli geçmesine yardımcı olmaktadır.

FlowRider

Harmony Of The Seas’in kıç tarafında muhteşem bir sörf simülatörü mevcut. İster ayakta isterseniz yatar pozisyonda bu simülatörde muhteşem dakikalar geçirebilirsiniz. Royal Caribbean’ın oldukça popüler aktivitelerinden olan folowride için sıranızı beklemeniz yeterlidir. Üstelik sıra beklemek o kadar sıkıcı değil. Sizden önce aktiviteyi kullananları izlemekte oldukça keyifli.

Zip Lining

Zeminden 9 güverte yukarıda, yaklaşık 25 metre boyunca havada süzüldüğünüzü hayal edin. Adrenalin tutkunları için muhteşem bir aktivite. Bu aktiviteye katılmak için max 125 min 34 kilo olmanız gerekli.

Aqua Theatre

Royal Caribbean’ın Oasis sınıfı gemilerinden itibaren oldukça ilgi gören akrobasi sahnesi… 2 adet 10 metre boyunda platformun üzerinde çeşitli akrobasi gösterilerini izleyebileceğiniz muhteşem bir sahne var sahnenin altında güvenlik amacı ile dekore edilmiş denizlerdeki en derin yüzme havuzu!

Su Kayakları

Gerek çocuklar, gerekse yetişkinler için oldukça eğlenceli bir aktivite.  Uzunlukları 200 metreyi bulan 3 ayrı su kayağı ve 2 adet hızlı su kayağı ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kayaklar geminin baş tarafında bulunuyor ve 3 güverteyi sarmal bir şekilde inaşağıya doğru iniyor.

Ultimate Abyss

Ultimate Abyss denizlerdeki en yüksek ve endik su kayağıdır. Deniz seviyesinden yaklaşık 45 metre yükseklikten saatte 15km hız ile cam bir hazneden kaydığınızı düşünün… Bu muhteşem gemide 2 adet bulunmakta.

1887

Buzun üzerinde muhteşem gösterileri izlemek istiyorsanız doğru adres. Royal Caribbean’ın yolcularına sunduğu yeni şov konsepti içerisinde bulunan buz pistinde düzenlenen şovlar oldukça ilgi çekiyor. Gösteri ücretsiz olsa da mutlaka izlemeye gitmeden önce, hatta geminin 1. gününde rezervasyon yaptırılmalı.

Atlıkarınca

Harmony Of The Seas için özel dizayn edilmiş atlıkarıncada 7’den 70’e herkesin yüzünde bir tebessüm oluşacaktır. Broadway sokağında bulunan atlıkarınca çocuklarınızın etrafından hiç ayrılmak istemeyeceği aktivitelerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir